سرویس خواب و ملزومات اتاق خواب

سرویس خواب و کالای خواب از جمله ملزومات یک اتاق خواب و یک خواب راحت و استاندارد در زندگی روزمره همه افراد است.  خواب یکی از مهمترین ملزومات برای هر اتاق از جمله اتاق خواب کودک و والدین می باشد. سرویس خواب و کالای خواب هم در جهیزیه‌ و هم در سیسمونی کودک یکی از نیازهای اصلی به شمار می‌رود.

هنگام  خرید کالاهای خواب مناسب و استاندارد باید مواردی مانند رنگ و ست پذیری اتاق خواب در نظر گرفته شود تا علاوه بر یک محیط فیزیکی مناسب از لحاظ بصری نیز آرامش بخش باشد.

سرویسهای خواب و کالای خواب متشکل شده است از تخت خواب و ملزمات آن مانند لحاف، تشک، ملحفه، بالشت با کیفیت های متفاوت، بسیاری موارد دیگر که شما بر اساس سلیقه و نیاز خود می توانید از آن استفاده کنید. اما از نظر متخصصان لومانا انتخاب یک کالای خواب با کیفیت می‌تواند اثرات خود را در زندگی شما نشان دهد. محل خواب شما باید به شکلی طراحی شده باشد که بیشترین هماهمنگی را با روحیات شما داشته باشد، زیرا اتاق خواب شما یک فضای کاملا شخصی است و راحتی و آسایش شما تاثیرگذارترین و مهم‌ترین شاخصه در زمان انتخاب یک کالای خواب است.

مدل سرویس خواب

مدل سرویسهای خواب  براساس سلیقه افراد متفاوت و در اندازهای مختلف می باشد از جمله می توان به مدلهای مانند مدل سرویس خواب مدرن ، مدل سرویس خواب کلاسیک و مدل سرویس خواب لاکچری اشاره کرد. همچنین از نظر متریال نیز به دو مدل اصلی ، الیاف طبیعی (چوبی) و الیاف مصنوعی ( ام دی اف (mdf))  می توان دسته بندی کرد. همانطور که می دانید مدلهای های با متریال طبیعی گرانتر و بادوام تر می باشند.

تخت خواب

بستر اصلی بخش یک کالای خواب، تختخواب است در هنگام خرید باید به مدل و نوع متریال تختخواب توجه نمود زیرا تختخواب علاوه بر ایجاد یک فضایی زیبا برای اتاق خوب شما و حتی اتاق خواب فرزندانتان و همچنین در صورت استاندرد بودن آن باید احساس راحتی و امنیت برای شما و فرزندانتان ایجاد کند.

قیمت سرویس خواب

سرویسهای خواب اصلی ترین وسیله دکوری می باشد که برای دیزاین اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرد. سرویسهای خواب با مدلها و متریال های مختلف در بازار تهیه و تولید می شود. شما می توانید بر اساس نیاز و سلیقه و روحیات خود مدل ایده آل خود را انتخاب و خرید نمائید.

برخی در کنار شیک بودن هزینه محصول نیز بسیار از اهمیت ویژه ای برای آن ها برخورد دار است. به همین خاطر برای تهیه کالای خواب با حساسیت خاصی به دنبال یک کالای مرغوب و مدرن هستند که تمام پارامترهای مورد نیاز آن ها را دارا باشد اما هزینه زیادی را به آن پرداخت نکند.

سرویس خواب عروس

سرویسهای خواب عروس جز اصلی ترین وسایلی است که در زمان تهیه جهیزیه باید به آن توجه داشته باشیم. اگر در اتاق خواب خود فضا به اندازه کافی در اختیار دارید و تمایل دارید از تمام پارامترهای یک کالای خواب بهره بگیرید باید تمام پارمترهای آن را  نظر بگیرید.

سرویس خواب نوزاد – سرویس خواب نوجوان

خرید سرویسهای خواب نوزاد و نوجوان از مهم ترین و اصلی ترین نیازها در سیسمونی نوزاد و کودک شما است. که در خرید آن باید به کیفیت و سلامت محصول دقت بالایی داشت. سرویسهای خواب کودک و نوزاد فقط در اندازه تخت با هم متفاوت هستند ولی در حالت کلی با هم فرقی ندارند. تخت در سرویسهای نوزادی چند منظوره ساخته می شوند، تخت دو منظوره و تخت سه منظوره. سرویسهای نوزاد در صورتیکه که از تخت دو یا سه منظوره استفاده کنند تبدیل به سرویس خوابِ کودک و نوجوان می شوند و می تواند چندین سال کاربری داشته باشد.

 

سرویس خواب نوزاد-سرویس خواب نوجوان-lomana

سرویس خواب نوزاد-سرویس خواب نوجوان-lomana

اجزای کالای خواب

یک کالای خواب کامل و استاندارد از اجزایی زیر تشکلیل شده که هر خانواده ای نسبت به نیاز خود ترکیبی از آن ها در محیط خواب خود استفاده می کند.

  • رو تختی
  • روکش تشک
  • کاور
  • پتو
  • لحاف
  • بالشت خواب
  • بالشت تزئینی
  • بالشت استوانه‌ای
  • دامن تخت خواب

مطالب مرتبط: کالای خواب لوکس و اجزای آن