حوله بامبو لومانا_lomana

همانطور که از قبل نیز می دانید ، حوله های حمام را می توان با طیف گسترده ای از مواد مختلف ایجاد کرد. هر کدام مزایای مختلفی برای پوست دارند اما بعضی از انها قادرند سریعتر از سایرین رطوبت را خشک کنند و هرگز باکتری را در خود نگه ندارند.حوله بامبو لومانا جایگزین بسیار خوبی برای پنبه می باشد. ما به شما کمک می کنیم درک بهتری از ویژگیهای حوله بامبو لومانا داشته باشید.

6 مزیت حوله های بامبو لومانا:

  1. بسیار نرم هستند: استفاده از الیاف بامبو، حوله را بسیار نرم و بادوام می کند.
  2. مناسب افراد مبتلا به آلرژی و پوست های حساس: پارچه بامبو برای افرادی که از آلرژی رنج می برند و پوست حساسی دارند، منسب می باشد. به عنوان یک ماده ضد میکروبی که دمای بدن شما را حفظ می کند، حوله های بامبو خطرات ناشی از واکنش های آلرژیک را به حداقل می رسانند. آنها همچنین از پوست در برابر آفتاب محافظت می کنند و رطوبت را جذب می کنند ، بنابراین این حوله ها باعث تحریک پوست نمی شوند.
  3. دوام بالا: از آنجا که ما روزانه از حوله استفاده می کنیم ، دوام  خیلی مهم می باشد. خوشبختانه ، یکی از بهترین موارد در مورد حوله های بامبو لومانا این است که دوام بالایی دارد و شکل خود را به خوبی حفظ می کند. در نتیجه ، در صورت مراقبت صحیح از آنها ، حوله های بامبو می توانند مدت طولانی در خدمت شما باشند.
  4. جذب رطوبت: حوله باید سریع شما را خشک کند. حوله بامبو لومانا از الیاف صد در صد طبیعی ساخته شده است. نسبت به پنبه ، قدرت جذب بیشتری دارد. ثابت شده است که حوله های بامبو تا 4 برابر بیشتر از حوله های معمولی پنبه ای آب را جذب می کند. علاوه بر این ، آنها به عنوان حوله های خشک سریع شناخته می شوند.
  5. تنوع سایز: به نظر می رسد یافتن انواع حوله های بامبو در بازار کار سختی است. استفاده از الیاف بامبو در ساخت حوله ها نسبتاً جدید می باشد.اکثر مردم بر این باورند که پیدا کردن حوله های بامبو لوکس که متناسب با سلیقه شخصی و طراحی نیاز شما باشد ، تقریباً غیرممکن است. شرکت لومانا حوله های مختلف در سایزهای متفاوت را برای پاسخگویی همه نیازهای مشتریان طراحی کرده ، و در اختیار انها قرار داده است.
  6. سازگار با محیط زیست : بامبو به عنوان یکی از گیاهان با رشد سریع زمین است. رشد گیاه بامبو نیازی به استفاده از سموم دفع آفات یا کودهای مضر نیست . این گیاه 35٪ اکسیژن بیشتری تولید می کند. در کل ، شکی نیست که حوله های لومانا سازگار با محیط زیست هستند و با مواد شیمیای ترکیب نمی شوند. به همین جهت بدون هیچ گونه آلودگی به محیط زیست، می تواند به طور کامل به طبیعت بازگشت شود.

همچنین از الیاف بامبو در تولید پارچه های خانگی، مانند پارچه کتانی ،استفاده می شود.